KABAK sklep firmowy Zakopane

Kościuszki 6, 34-500 Zakopane
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

KABAK sklep firmowy Zakopane


  • Akceptuje zwierzęta
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

KABAK to w 100% polska autorska marka ze skarpetkami i akcesoriami, takimi jak paski, przypinki, czapki, świece, szaliki, itp. Autorska, czyli nie robiona na dużą przemysłową skalę, lecz w krótkich limitowanych kolekcjach wyłącznie z naturalnych i wegańskich materiałów. Bez akrylu, bez poliestru, bez plastiku. W KABAKu nie ma miejsca na bylejakość, nudę i produkty pochodzenia odzwierzęcego. Podstawą materiałową nowych kolekcji, ale też czapek i szalików jest bawełna organiczna, a co za tym idzie - w KABAKu jest też bardzo etycznie i ekologicznie. Kupując produkty pod marką KABAK wspierasz działania prośrodowiskowe i masz pewność, że nie stoi za tym żadna ludzka ani zwierzęca krzywda. Wszystko co znajdziesz w sklepie firmowym KABAK w Zakopanem jest zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.
Nasz sklep jest przyjazny zwierzętom, więc możesz do nas przyjść ze swoim pupilem. Niestety zabudowa przestrzeni przed sklepem nie pozwala na wjazd do sklepu osobom z niepełnosprawnością. Zawsze jednak jesteśmy otwarci na pomoc w takiej sytuacji. Personel posługuje się językiem polskim i angielskim.
Osoby posiadające kartę mieszkańca mogą liczyć na zakupy stacjonarne zawsze 10% tańsze (zniżka nie obowiązuje w sklepie internetowym). Gdybyś miał / miała jakieś pytania to skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 789340860.
Jesteśmy w samym centrum Zakopanego, kilkadziesiąt metrów przed Krupówkami, pod adresem Kościuszki 6.

Regulamin i warunki

Zawsze 10% taniej cały asortyment sklepu dla mieszkańców.