Kawiarnia Kawa & Kultura

Chramcówki 35, 34-500 Zakopane
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Kawiarnia Kawa & Kultura


  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

Kawiarnia Kawa & Kultura zaprasza do siebie na odpoczynek od zgiełku miasta wszystkich mieszkańców Zakopanego. Odpoczynek z doskonałą kawą i pysznymi deserami, a dla smakoszy herbaty i innych napoi również znajdzie się coś w naszej ofercie. W upalne dni damy Wam ochłodę, natomiast w chłodniejsze dni ogrzejemy.
Kawiarnia Kawa & kultura jest miejscem WOLNYM OD ALKOHOLU, jest to miejsce przyjazne dla młodzieży, dorosłych i całych rodzin, dla wszystkich, którzy szukają miejsca, gdzie alkohol nie jest najważniejszy, żeby dobrze się bawić.

Kawiarnia Kawa & Kultura to miejsce, gdzie w ciszy i spokoju można pracować on-line, zorganizować spotkanie biznesowe, a także rodzinne czy też z przyjaciółmi.
Możemy również zorganizować przyjęcia urodzinowe, eventy, przygotujemy catering zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i potrzebami klienta. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania animacji czasu dla dzieci.

Znajdujemy się w budynku Zakopiańskiego Centrum Kultury, ul. Chramcówki 35  (Dworzec PKP i PKS), wejście od strony dworca PKS – schodami na dół.

Zapraszamy do naszej Kawiarni Kawa & Kultura. Naszym atutem jest cisza i spokój, przestrzeń wolna od hałasu i rozpraszaczy.

Z Zakopiańską Kartą Mieszkańca otrzymują Państwo -10% na asortyment dostępny w naszej kawiarni.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

W godzinach pracy Zakopiańskiego Centrum Kultury jest możliwość dostania się do kawiarni windą.

Regulamin i warunki

Warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie ważnej Zakopiańskiej Karty Mieszkańca.