Restauracja Vernus Hotelu Crocus****

ul. Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane
  • Home
  • Oferty
  • Restauracja Vernus Hotelu Crocus****
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Restauracja Vernus Hotelu Crocus****


Nawiguj z Google


Opis

NA MISTRZOWSKIE POŁĄCZNIE SMAKÓW ZAPRASZA
Restauracja Vernus Hotelu Crocus****
To miejsce, które zaskoczy Cię połączeniem góralskiej tradycji wraz z kuchnią fusion. Przeniesiemy Cię w świat luksusowego smaku — zaufaj nam. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu gastronomicznym. Uczymy się od najlepszych i zdobywamy wyróżnienia i nagrody.  Potrawy dla Ciebie przygotowujemy z pełną pasji starannością, sięgając po najwyższej jakości składniki. Naszym największym atutem jest niezmiennie pochlebna opinia naszych Gości.

Pobyt w naszej Restauracji będzie kulinarną przygodą, która gwarantuje Państwu wyjątkowe wrażenia smakowe. Specjalnością naszego Szefa Kuchni są dania łączące w sobie góralski temperament ze  światowym smakiem. Restauracja Vernus to pachnące, pięknie podane  bufety śniadaniowe, dzięki którym początek dnia  staje się radością i dawką pozytywnej energii. Tworzymy wysublimowane zestawy posiłków  starając się zaskoczyć smakiem naszych Gości. Hotel Crocus*** jest jedynym obiektem na jedynym obiektem na Podhalu, który posiada elitarny certyfikat miejsc przyjaznych osobom na diecie bezglutenowej.

Nasze Menu wyróżniają:
-Potrawy bez glutenu — potwierdzone certyfikatem;
- Dania sezonowe — z najwyższej jakości świeżych produktów;
- Połączenia smaków Podhala z motywami zaczerpniętymi z kuchni Świata
Przekonaj się osobiście, że jedzenie posiłku może być czymś zmysłowym, intymnym i niezwykle przyjemnym.

Doświadczając rozkoszy smakowych, obsługę w najwyższym standardzie zapewni Ci wykwalifikowany zespół zawsze uśmiechniętych kelnerów.
Urozmaicone bufety śniadaniowe, dla których nasi Goście wracają do naszego hotelu, pomysłowość dań à'la carte oraz obiadokolacje, które zaspokoją najbardziej wymagające kubki smakowe — to tylko część tego, co proponuje nasza Szefowa Kuchni!  

Opiekę nad kuchnią sprawuje Szefowa Kuchni — Agnieszka Sarnecka. Dzięki jej artystycznej duszy, bogactwu kreatywnych pomysłów oraz pozytywnej energii — dzień po dniu Restauracja Vernus podnosi swój standard zachwycając naszych Gości. Teraz będąc Szefową Kuchni-Agnieszka tworzy arcydzieła kulinarne, które doceniają nasi Goście i poświadczają o tym pozostawiając mnóstwo ciepłych słów i dobrych opinii.
Serdecznie zapraszamy

 

Regulamin i warunki

W ramach programu Zakopiańska Karta Mieszkańca udzielony przez restaurację rabat to -15% na całą kartę menu.
Mieszkaniec Zakopanego za okazaniem aktywnej karty mieszkańca uruchamianej  poprzez aplikację, proszony będzie o zeskanowanie kodu QR udostępnionego przez  Urząd Miasta Zakopane.