FUN SCHOOL

ul. Pienińska 2, 34-443 Sromowce Niżne, 34-512 Dolina Chochołowska
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

FUN SCHOOL


Nawiguj z Google


Opis

Rafting
Rafting to turystyczna odmiana spływu rzecznego na łodziach, pontonach lub innymi sposobami. Nasza firma oferuje pokonywanie górskich rzek (w tym przypadku Dunajca) na specjalnych, atestowanych pontonach lub kajakach (opisanych szerzej na innej podstronie). To ekstremalna aktywność, która pozwoli Ci rozładować emocje i przeżyć niezapomnianą przygodę, do której z pewnością będziesz wracać

Kajaki
Organizujemy spływy kajakowe przełomem Dunajca na odcinku Sromowce Niżne - Szczawnica. Trasa prowadzi przez malowniczy Pieniński Park Narodowy. Kajaki Dunajcem pozwalają z bliska obserwować otaczającą przyrodę, a zadrzewione zbocza górskie i urwiska zapierają dech w piersiach. Kompleksowo i profesjonalnie zorganizujemy spływ kajakowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczestników imprezy. Nasi wyszkoleni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo i atrakcje podczas pobytu.

Wypożyczalnia rowerów, parking CHOCHOŁOWSKA FUN TIME
Jesteśmy bardzo blisko samej Doliny Chochołowskiej - niespełna 300 metrów od głównego wejścia. Wypożyczcie nasze rowery  i cieszcie się niesamowitymi trasami Doliny Chochołowskiej.

 

Regulamin i warunki

Zniżka 25% na rafting i kajaki na Dunajcu 
Fun Time
ul. Pienińska 2, 34-443 Sromowce Niżne

tel. 608 806 030

Zniżka 20% na wypożyczalnię rowerów i elektryków
Zniżka 20% na parking

Wypożyczalnia rowerów, parking CHOCHOŁOWSKA FUN TIME
34-512 Dolina Chochołowska
tel.
793 000 011