Villa Toscana

Ul. Sienkiewicza 10, 34-500 Zakopane
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Villa Toscana


Nawiguj z Google


Opis

Restauracja Villa Toscana znajduje się w samym sercu Zakopiańskich Równi Krupowych. Zapach pizzy wypiekanej w piecu, opalanym drewnem, kucharze z talentem kulinarnym, ciepłe wnętrza inspirowane alpejskim klimatem, a także profesjonalna i miła obsługa sprawią, że każdy poczuje się tu jak u siebie.
Ręcznie wyrabiane makarony, ravioli … to tylko początek kulinarnej przygody, którą przygotował dla Was nasz Szef Kuchni, bo nasza karta menu to prawdziwa podróż po włoskiej krainie smaków.
Dania w karcie zostały sporządzone na podstawie oryginalnych, nie spolszczonych przepisów naszych włoskich kucharzy dlatego, że jakość i smak potraw są dla nas najważniejsze. Od lat również współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami produktów z Włoch po to aby mieć pewność, że wszystko co serwujemy ma autentycznie włoski smak.
Włoskim potrawą muszą towarzyszyć doskonałe wina, które pomożemy odpowiednio dobrać, aby umiejętnie podkreślały smak zamówionych dań.
Uzupełnieniem oferty dań i win stanowi wyborna włoska kawa, wyprodukowana z najszlachetniejszych ziaren, doskonała zarówno w wersji espresso, jak i w wersji latte.
Pragniemy aby Villa Toscana była symbolem dobrego smaku i gustu i kojarzyła się z najlepszym serwisem oraz niespotykaną atmosferą. Staramy się dbać o te wartości każdego dnia.

Regulamin i warunki

W ramach programu Zakopiańska Karta Mieszkańca udzielony przez restaurację rabat to -10% na całą kartę menu.
Mieszkaniec Zakopanego za okazaniem aktywnej karty mieszkańca uruchamianej  poprzez aplikację, proszony będzie o zeskanowanie kodu QR udostępnionego przez  Urząd Miasta Zakopane.