CS Natura Tour

ul. Thomasa Edisona 2 04-510 Warszawa
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

CS Natura Tour


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

CS Natura Tour istnieje na rynku turystycznym od 2000 roku. Posiadamy 10 własnych ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych nad morzem, w górach oraz w centralnej Polsce, 3 Centra Konferencyjno - Szkoleniowe w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie oraz 3 Biura Podróży: w Warszawie, Katowicach i w Poznaniu.
Oferta turystyczna skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących komfort wypoczynku w bezpośrednim sąsiedztwie morza oraz górskich szlaków turystycznych. Ośrodki położone są w centrum miejscowości, zapewniając możliwość korzystania z wielu atrakcji danej miejscowości. Dzięki szerokiej ofercie turystycznej oraz świetnej lokalizacji obiektów umożliwiamy naszym Klientom realizację pasji do podróżowania i odkrywanie nowych zainteresowań.

W naszej ofercie mamy program lojalnościowy dla stałych klientów oraz vouchery upominkowe.

Dodatkowo w naszym ośrodku Radość w Ustce mamy strefę MED&SPA, w której można skorzystać z pakietów zdrowotnych i oferty SPA.

Oferta zdrowotna MED obejmuje:
- terapię tlenową w komorze hiperbarycznej
- okłady borowinowe
- zabiegi lampą Bioptron
- kąpiele perełkowe.

Oferta SPA obejmuje:
- masaże klasyczne: całego ciała i częściowe,
- rytuały aromatycznego odprężęnia.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekty posiadają dedykowane pokoje dla osób na wózkach, podjazdy na schody, niektóre dysponują windami.

Regulamin i warunki

10% zniżki na usługi turystyczne i wypoczynkowe w 10 ośrodkach własnych CS Natura Tour: „Meduza” w Świnoujściu, „Złota Rybka” w Dziwnówku, „Korab” w Ustroniu Morskim, „Słoneczny Brzeg” w Mielnie, „Radość” w Ustce, „ Półwysep” w Jastarni, „Stokrotka” i „Halny” w Karpaczu, „Kolejarz” w Zakopanem oraz „Zacisze” w Spale . Rabat dostępny przy rezerwacji telefonicznej w Biurach Podróży w Warszawie, Poznaniu lub w Katowicach, a także w naszych ośrodkach wypoczynkowych.
10 % zniżki na usługi noclegowe w Centrach Konferencyjno - Szkoleniowych w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Rabat dostępny przy rezerwacji telefonicznej lub bezpośrednio w obiektach.

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Zakopiańskiej Karty Mieszkańca przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat.