Restauracja Gwarno

ul. Na Gubałówkę 7, 34-500 Zakopane
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Restauracja Gwarno


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

W Zakopanem jest wiele restauracji, ale tylko w Restauracji Gwarno znajdziesz wyjątkowy smak, którego sekretem jest połączenie podhalańskiej kuchni z nutą piwa warzonego w naszym browarze. Restauracja Gwarno znajduje się u stóp Gubałówki i nie bez powodu nosi taką właśnie nazwę. Niepowtarzalny klimat, malownicze widoki i podhalańska kuchnia. Na straży najwyższej jakości serwowanych dań stoi Szef Kuchni Sebastian Krauzowicz, nie tylko góral z krwi i kości, ale również artysta kuchni. Mamy dla Was pstrąga prosto z Kuźnic wędzonego w naszej wędzarni, tradycyjnego góralskiego moskola i kwaśnicę pełną smaku i aromatu podawaną z żeberkiem. A może macie ochotę na solidną porcję golonko duszonego w piwie z naszego browaru. Nasze menu zaskakuje wieloma niezwykłymi smakami, koniecznie poznajcie je w całości i wybierzcie coś dla siebie.

Wszystkich Gości Restauracji i Browaru Gwarno zachęcamy do skorzystania z darmowego parkingu- wjazd za estakadą od ulicy Kraszewskiego. Darmowy wyjazd wyłącznie po okazaniu paragonu.

 

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Do budynku znajduje się podjazd dla wózków. Brak progów. Szerokie wejście główne do budynku. Dostępna winda. Szerokie wejście do toalety.


Regulamin i warunki

W ramach programu Zakopiańska Karta Mieszkańca udzielony przez Restaurację Gwarno rabat to -20% na całą kartę menu.
Aby skorzystać z rabatu:
Prosimy o poinformowanie obsługi o posiadaniu Karty Mieszkańca przed dokonaniem zakupu.
Karta zostanie zweryfikowana.
Po pozytywnej weryfikacji Karty przez obsługę zostanie udzielony rabat.