BT ‘TATRA TRAVEL’

Centrum Imprez Turystycznych i Rekreacji TATRA TRAVEL Kościuszki 20a, 34-500 Zakopane, Biuro Turystyczne PODHALE TRAVEL, ul. Kościuszki 12, 34-500 Zakopane
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

BT ‘TATRA TRAVEL’


Nawiguj z Google

Opis

CITiR "Tatra Travel" jest  biurem turystycznym z ponad 20 letnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się m.in. wycieczki jednodniowe z Zakopanego na Słowację. Fakultatywne wyjazdy to gwarancja poznania kultury i historii odwiedzanego miejsca. Zapewniają one dostęp do obsługi polskojęzycznej, dzięki czemu zyskujesz pewność, że zdobędziesz cenną wiedzę.
Jesteśmy prekursorem i najbardziej doświadczonym organizatorem naszej głównej specjalności, jaką są stałe i cykliczne wycieczki lokalne: półdniowe i  jednodniowe  w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i w Austrii organizowane przez cały rok!
Decydując się na nasze usługi, nie musisz martwić się o wynajem autokarów w Zakopanem. Posiadamy własny transport autobusowy oraz mikrobusowy, a także bazę noclegową, oraz ponad 1000 pomysłów na Twój interesujący pobyt - zawsze bezpieczny i zawsze na najwyższym poziomie.

Regulamin i warunki

Zniżka 25% na wycieczki jednodniowe.